Letný denný tábor ATID v Bratislave

Milí rodičia,

Vaše ratolesti sa už určite nevedia dočkať leta, nových zážitkov a stretnutia so svojimi kamarátmi, a preto sme si pre ne opäť pripravili v spolupráci so ŽNO Bratislava zábavný Letný denný tábor ATID v Bratislave.

Stretneme sa v termíne od 9.8.-13.8.2021 v priestoroch ŽNO Bratislava na Panenskej ulici 4, každý deň v čase od 8:00 do 16:00. Tábor je určený pre deti od 5 – 10rokov. Samozrejme sa počas celého tábora bude dohliadať na aktuálne platné hygienické opatrenia. Aj preto bude počet miest v tábore limitovaný!

Deti budú rozdelené do dvoch skupín podľa veku, na predškolský a školský vek.
Program deťom zabezpečia ich obľúbení animátori a rabín Miša Kapustin. Každý deň sa bude skladať z troch častí: Peula pod vedením rabína Mišu Kapustina, športové hry a kreatívne dielne v podaní našej Zuzky.

Jeden deň bude pre deti pripravený zaujímavý celodenný výlet. Zabezpečíme stravu aj pitný režim.

Cena za letný denný tábor ATID: za 1 dieťa – 50,00,- eur. Za 2 deti – 70,00,- eur

V prípade vášho záujmu vás poprosíme vyplnenú návratku poslať na e-mailovú adresu: fahnova@uzzno.sk, následne vám bude odoslaný mail s údajmi o platbe, ktorú vás poprosíme zrealizovať najneskôr do 5 dní od obdržania mailu. Neváhajte prihlásiť deti čo najskôr, aby sa im ušlo miesto a mohli si užiť kopec zážitkov so svojimi kamarátmi.

Tešíme sa na stretnutie a nové spoločné zážitky 🙂